pvc zemin döşemeleri

Zeminde 40 Yıllık Tecrübe AS-COAT AS-FLOOR

zeminde-40-yillik-tecrube-as-coat-as-floor
Resimleri Büyütmek için Tıklayın

NÖTRON KİMYA SAN.TİC.A.Ş. 1967 yılında yapı ve inşaat sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana tamamen yerli iş gücü ve öz sermayesi ile üretim yapmaktadır.

Başlangıçta asfalt esaslı marley yapıştırıcısı üreten kuruluşumuz zamanla zemin sektörüne ağırlık vermiş ve piyasanın talebine bağlı olarak çeşitli tiplerde zemin döşeme malzemeleri için yapıştırıcı ve kimyasalların üretimine geçmiştir.

Bugün itibarı ile marley ve her tür vinil ve kauçuk esaslı yer döşemeleri, linolyum, parke, halı,  gibi zemin döşeme malzemelerinin tüm çeşitleri için yapıştırıcı, ayrıca duvar kağıtları için yapıştırıcı üretimi yapan firmamız bunlara ilave olarak, bitümlü ve akrilik su izolasyon malzemeleri üretimi  ile sektöre hizmetlerini devam etirmektedir.

Üretimlerinin çoğunu AS-COAT® tescilli markası ile gerçekleştiren firmamız, AS-FLOOR® tescilli markası ile de birçok zemin döşeme malzemelerinin, Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden ithalat ve satışını yapmaktadır. Bu ürünler maddeler halinde kısaca aşağıda belirtilmektedir.

  1. Emniyet Paspasları (Foxi-Safe&Soft) : Alışılmışın dışında görsel bir zerafet, üstün kalite ve kullanım kolaylığı sunan ürün, dış mekanlarda kullanılan geniş ebatlı yollu paspaslar sınıfında olup rakiplerine göre tercih edilebilirliği çok yüksektir. Firmamız, üretim üssü Almanya olan bu ürünün tek Türkiye distribütörüdür.
  2. PVC Kıvırcık Paspas : 2004 senesinden bu yana Çin`den ithalatını yapmış olduğumuz ürünümüz kalitesi ile piyasadaki muadillerinden üstün bir üründür. 15mm. Ve 14mm. olarak ithal ettiğimiz ürün geniş renk alternatifleri ile piyasaya sunulmaktadır.
  3. PVC S-Mat (Parabol Paspas) : Kıvırcık Paspas gibi 2004 senesinden bu yana Çin`den ithal ettiğimiz ürünümüz 5 farklı renk seçeneği ile 5mm. kalınlığında piyasaya sunulmaktadır.
  4. PP Sentetik Çim Halı : 6-7mm. kalınlığında 2-4 m. en seçenekleri ile piyasaya sunulan ürünümüz yeşil ve kırmızı renklerdedir.
  5. PVC Yer Döşemesi : 1- 1,5 ve 2 m. genişlikte 0,40 ve 0,55 mm. kalınlıkta, parke veya taş desenli Uzakdoğu`dan ithal pvc esaslı yer döşemesidir. Uygulama kolaylığı ve çok uygun olan fiyatı en öne çıkan özelliklerindendir.
  6. PA Jel Tabanlı Kaymaz Yolluk : 2003 yılından bu yana Avrupa`dan ithalatını yapmış olduğumuz ürünümüzün ülkemiz pazarında ciddi miktarlarda satışı yapılmaktadır. Bunun yanında Dinarsu firmasına yaptırılmış olan benzer ürünümüzde bulunmaktadır.
  7. VARİO Laminat Parke : Yıldız Entegre firmasının 2005 yılından bu yana bayiliğini yapan firmamız geniş ürün seçeneği ve yüksek miktardaki stokları ile bu ürünün satışını da yapmaktadır.

Hali hazırda ithalatını yapmış olduğumuz yukarıda bahsi geçen ürünlerimizin dışında 1 Ay içerisinde portföyümüze girecek yeni ithalatlarımız bulunmaktadır. Bunlar; 

  • 3 boyutlu kauçuk ve EPDM taban parça paspaslar.
  • Türkiye`de ilk 3D, 3 boyutlu iç mekan duvar kaplaması

Kalite, dürüstlük, hizmet ve güven prensiplerini ilke edinmiş olan firmamız, sorumluluğunun bilincindedir ve bu bilinci ile yoluna devam etmektedir.